Jau daugiau nei pusę amžiaus birželio 1-ąją švenčiama vaikų gynimo diena. Kaip ir kasmet, šiai progai paminėti Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centre vyko šventinis renginys, kurį muzikiniu pasirodymu pradėjo Liolių pagrindinės mokyklos vaikų kolektyvas. Vaikams pačius nuoširdžiausius sveikinimo žodžius išsakė į šventę atvykę svečiai – Kelmės savivaldybės administracijos direktorė Danutė Laivienė,  tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Virginija Čerkauskienė ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistas Tomas Bimba.
             Pasibaigus įžanginei šventės daliai vaikai susiruošė į žygį, kurio metu atlikdami komandines užduotis, nužygiavo į Dengtilčio stovyklavietę. Ten jų laukė įvairios linksmybės: maudynės Dubysos upėje, žaidimai kamuoliu, gamtoje ruoštų pietų ragavimas  ir užimtumo specialistės Daivos Lileikienės karinių užduočių programa, pareikalavusi  loginio mąstymo ir fizinės ištvermės.
             Kupini emocijų, pavargę, tačiau laimingi, linksmai praleidę laiką vaikai grįžo namo, kur jų laukė dar viena užduotis – nusiplauti nuo veidų kareivių maskuojamuosius dažus, o tai, pasirodo, ne taip paprasta.