Gegužės 8-14 d. visoje Lietuvoje organizuojama socialinė iniciatyva – Nuoširdumo savaitė, kurios tikslas – supažindinti mokyklų bendruomenių narius su įvaikinimo ir globos (rūpybos) procesu, kalbėti apie vaikų globos namuose augančius vaikus, jų galimybes augti šeimoje, pozityvaus santykio su aplinkiniais reikšmę bei pasitikėjimo savimi ir kitais ugdymą.  Prie socialinės iniciatyvos kviečiami prisijungti mokiniai, jų šeimos nariai, pedagogai,  GIMK specialistai bei savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyrių specialistai, taip pat institucinės globos pertvarkos regionų ekspertai.
          Šiuo metu norą dalyvauti socialinėje iniciatyvoje išreiškė Liolių pagrindinės mokyklos ir Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos bendruomenės nariai.
         Gegužės 5 d. atestuota socialinė darbuotoja vyko į Liolių pagrindinę mokyklą ir susitiko su mokinių tėvais, kuriems suteikė informaciją apie globą ir įvaikinimą, vaikų globos namuose augančius vaikus, jų galimybes augti šeimoje bei paskatino žmones tapti globėjais. Gegužės 12 d. į Vijurkų vaikų globos namus atvyks Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos mokiniai.
         Šie susitikimai yra Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotos socialinės iniciatyvos „Nuoširdumo savaitė“ dalis, nes visą šią savaitę 5-6 klasių moksleiviai kuria darbus (laiškus, piešinius ir pan.) vaikų globos namuose augantiems vaikams, kuriuose atsispindės draugystės, pasitikėjimo vienas kitu, pagalbos bei tolerancijos temos.