Shirley Isabelle Theresa Bernadette Bottolfsen yra entuziastinga geradarė, daugiau nei 30 metų renkanti pinigus ir kitus reikmenis Bodo ir kitų miestų bei regionų (Norvegija) skurstantiesiems. Prieš Kalėdas ji tradiciškai pradeda rinkti dovanas ir maistą vienišiems ir neturtingiems žmonėms, tikėdamasi, kad švenčių dienomis jie taip pat bus laimingesni. Ji yra gerai žinoma ne tik vietos bendruomenėje, Norvegijoje, kitose šalyse, tačiau ir Lietuvoje.
           Shirley Isabelle Theresa Bernadette Bottolfsen draugystė su Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro vaikais trunka 12-us metus. Prieš kiekvienas Kalėdas Shirley su savo draugais – Norvegijos Karališkosios armijos karininku Kenu Richardu Brunstad bei Norvegijos karališkųjų oro pajėgų karininku Rolfu Mortenu Gumdal aplanko centro vaikus ir atveža jiems didžiulį džiaugsmą, geras emocijas ir kalėdinę nuotaiką. Šiais metais geradariai į Lietuvą atvyko kartu su Rolfo dukra Ingeborg ir jo draugu Atle.
           Vaikai ilgai lauktus svečius pasitiko kupini džiaugsmo, pakvietė prie šventinės eglutės. Vaikai dainavo kalėdines dainas, suvaidino pasaką „Snieguolė“, kartu žaidė lietuvių liaudies žaidimus. 
           Atvykusius svečius pasveikino Kelmės rajono Kukečių seniūnijos seniūnė Meilutė Masalskienė, Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Vilma Tifelienė. Svečiai buvo pakviesti apsilankyti Bendruomeniniuose vaikų globos namuose „Šypsena“. Kitą dieną vaikai su savo draugais iš Norvegijos pramogavo Šiaulių „Akropolyje“ – kartu vaišinosi picomis, žiūrėjo filmą, o vakare prekybos centre rinkosi vardines jiems geradarių skirtas kalėdines dovanėles.
          Kupinus įspūdžių, linksmus ir labai labai laimingus į namus grįžusius vaikus ir svečius pasitiko centro direktorė Daiva Ignotaitė. Kelmės rajono savivaldybės administracijos vardu direktorė kartu su vaikais padėkojo už ilgametę draugystę ir kasmet vaikams suteikiamą kalėdinį stebuklą, svečiams įteikė Kelmės rajono savivaldybės administracijos įsteigtas ir pačių vaikų sukurtas dovanas. Atsisveikinant dangų nušvietė svečių dovanotas spalvingas fejerverkas. Vaikų širdyse išsiskyrimo kartėlis pasėjo viltį su savo draugais kitą metą susitikti dar kartą.