Prasideda globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymai

2019-10-08

Savanorystė

2019-10-07

Popietė su draugais iš Vilniaus Europos socialinio fondo agentūros

      Rugsėjo 27  dienos popietę  Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro ir Lupikų bendruomeninių vaikų namų „Šypsena“ globotinius aplankė  ilgamečiai mūsų bičiuliai iš Vilniaus. 
      Kaip ir visada svečiai atvažiavo puikios nuotaikos, pilnomis rankomis vaišių ir dovanų. Lauke buvo suorganizuota iškyla, kurios metu svečiai kartu su vaikais  žaidė žaidimus, bendravo, vaišinosi  mėsainiais, saldumynais.
      Džiaugiamės parodytu svečių išskirtiniu dėmesiu mūsų globotiniams ir nuoširdžiai dėkojame už dovanas bei smagiai praleistą laiką kartu.
2019-10-04

Globos viešinimas

   Rugsėjo 30 dieną įbuvo suorganizuotas globos viešinimo susitikimas su Stulgių  kaimo bendruomenės nariais. Bendruomenės pirmininkė Nijolė Katkauskienė mielai prisidėjo prie šio renginio suorganizavimo.
   Susitikimo metu Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro socialinė darbuotoja Ernesta Kniūraitė pateikė informaciją apie globą ir įvaikinimą, budinčiam globotojui keliamus reikalavimus, papasakojo apie galimybę savo namų duris vaikams atverti – svečiavimosi sąlygomis.
   Bendruomenės nariai aktyviai įsijungė į diskusiją - domėjosi globos ir įvaikinimo procesu, vaikų bendravimo ir auklėjimo klausimais, išreiškė kylančias baimes globoti svetimus vaikus.
   Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro psichologė Eligija Panovienė skaitė paskaitą ,,Pyktis ir atleidimas“.
   Susitikimo dalyviams - įteikti atšvaitai su Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro atributika.

2019-10-01

Kviečiame dalyvauti globėjų (rūpintojų) mokymuose

2019-09-30

Kelionė į Šiluvą ir Tytuvėnus

Rugsėjo 15 d. Kelmės rajono Bendruomeninių vaikų globos namų ,,Šypsena“ auklėtiniai kartu su darbuotojomis aplankė du svarbius religinius objektus – Šiluvą bei Tytuvėnų vienuolyną. Šiluvoje vaikams didelį įspūdį paliko balta Šiluvos Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo koplyčia, kurios viduje ant apsireiškimo akmens pastatytas altorius, virš jo – Mergelės Marijos skulptūra ir Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilika. Mūsų apsilankymo metu koplyčioje ir bazilikoje vyko sekmadieninės pamaldos.
Pakeliui į namus užsukome į Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčią ir bernardinų vienuolyną, kuriame apžiūrėjome Barokinę kluatro arkadų galeriją.

2019-09-20

Išvyka į Šiluvos atlaidus

  Rugsėjo 15 d. Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro globotiniai kartu su  darbuotojais vyko į Šv. Mergelės Marijos gimimo  atlaidus  Šiluvoje.
  Išvykos metu aplankėme garsiąją Šiluvos koplyčią, kurioje apėjome garsųjį akmenį, meldėmės, patikėjome Šv. Mergelei Marijai savo svajones, ramūs ir susikaupę klausėmės Šv. Mišių. 
  Grįždami namo užsukome  aplankyti vieną gražiausių barokinių ansamblių Lietuvoje – Švč. Mergelės Marijos bažnyčią ir bernardinų vienuolyną. Pasigrožėjome barokinio stiliaus architektūra, paveikslais.                   
   Išvykoje laikas prabėgo nepastebimai. Namo grįžome patyrę daug įsimintinų akimirkų ir pilni gerų įspūdžių.
2019-09-17

Draugiška talka

    Gražią ir saulėtą rudens popietę Kelmės rajono vaiko ir gerovės centro  bei Lupikų bendruomeninių vaikų globos namų „Šypsena“ globotiniai  nuėmė  savo darže rudens derlių: bulves,  morkas, burokėlius, moliūgus, cukinijas.
     Po talkos draugiškai išgėrėme arbatos ir pasidžiaugėme geru  šių metų derliumi.
2019-09-17

Saugaus eismo popietė,,Sustok, apsidairyk, neskubėk‘‘

Rugsėjo 12 d. Kelmės kultūros centro Lupikų skyriaus renginių organizatorė Vaida Gecienė ir bendruomeninių vaikų globos namų ,,Šypsena‘‘ socialinė darbuotoja Lijana Andrulienė surengė Lupikų kultūros skyriuje saugaus eismo popietę ,,Sustok, apsidairyk, neskubėk".
Susitikimo metu Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė papasakojo apie saugų eismą, netinkamą elgesį kelyje, priminė Kelių eismo taisykles. Vaikams buvo parodyta keletas animacinių filmukų, kurių metu renginio dalyviai diskutavo kaip saugiai elgtis gatvėje, pakeliui į mokyklą, važiuojant dviračiu.
Ši popietė buvo puiki galimybė susimąstyti apie gyvenimo vertybes – gyvybę, sveikatą ir kiekvieno mūsų atsakomybę už elgesį kelyje.

2019-09-16

Išvyka į Alpakų ūkį

        Rugsėjo 7 d. Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro globotiniai, lydimi darbuotojų, išvyko į alpakų ūkį, esantį Šiaulių rajone, Dargaičių etnografiniame kaime,  pasigrožėti bei susipažinti su retai matomais ir mums dar mažai pažįstamais gyvūnais. Tai lyg mini ZOO, kuriame gyvena alpakos, lamos, kupranugariai, triušiai, asilai, ožiukai, povai. Globotiniai turėjo galimybę ne tik apžiūrėti gyvūnus, bet ir juos paglostyti, pamaitinti.
        Išvykoje visi puikiai ir prasmingai praleido  laiką bei parsivežė namo daug nepakartojamų įspūdžių ir emocijų!
2019-09-14

Puslapiai