Jau aštuntus metus vykstanti, vaikų itin laukiama, sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė - „Kalėdinės žaidynės 2018“ šiemet gruodžio 4 dieną vėl visus sukvietė į Kėdainių sporto areną.
     Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro „ Aitvarų“ komanda taip pat vyko į šią šventę. Renginio metu  mūsų globotiniai  rodė savo sportinius sugebėjimus krepšinio ir kvadrato rungtyse, netradicinėse estafetėse, kurios šiemet virto Acro estafetėmis.
      Kiekvienas šventės dalyvis  buvo apdovanotas gausiomis dovanomis. Šventės dalyvius  džiugino sportininkas bei  reperis Ironvytas, atvykęs ne tik su koncertine programa, bet ir šiltai bendravęs bei patarimus sportuojantiems vaikams dalinęs atlikėjas.  Šventės uždarymą vainikavo šventinis tortas.  Namo grįžome labai pavargę, tačiau pilni  gerų emocijų ir įspūdžių.
      Visų laukiama, jau tradicija tapusi šventė ne tik formuoja vaikų suvokimą apie sportą, kaip puikią laisvalaikio praleidimo formą, bet kartu ugdo ir stiprina komandinę dvasią bei tarpusavio pasitikėjimą.