Mūsų Vijurkų vaikų globos namai prisijungė prie pilietinio projekto „AŠ UŽ LIETUVĄ“. Tai yra nepolitinė iniciatyva, skirta Lietuvos valstybės 100-mečiui, kurią organizuoja VšĮ „Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centras“. Projekto tikslas – visuomenei sudarant sąlygas dovanoti gerus darbus Lietuvai, skatinti pilietiškumą mūsų šalyje ir bendruomeniškai pasitikti Lietuvos 100-metį.
          Gegužės 26 dieną su globotiniais vykome pas mūsų seniūnijos vienišą senolę į pagalbą. Senelė labai nustebo pamačiusi mus savo kieme su darbo įrankiais bei valymo priemonėmis. Pasakėme, kad atvykome padėti. „Negi šiais laikais kažkas gali padėti nemokamai?“ išgirdome klausimą. Vaikai užtikrintai atsakė, kad „tikrai gali“ ir ėmėsi darbo. Globotiniai nuravėjo daržovių lysves, gėlių darželį, nupjovė kieme didžiulę žolę, nuplovė išorines namo sienas, nublizgino langus, baldus. Po to visi susėdome pasikalbėti. Močiutė labai dėkojo mums už pagalbą, o mes pasisiūlėme jai padėti ir ateityje. Palikome savo kontaktus, o senolei reikės tik paskambinti į vaikų globos namus ir mus informuoti, jog reikalinga mūsų pagalba ir darbščios, jaunos rankos.
          Gerumas sielai yra tas pats, kas sveikata kūnui, todėl papildę savo gerų darbų sąrašą, namo grįžome pėsčiomis rikdami šiukšles iš pakelių ir gražindami savo apylinkes… Gražindami mūsų Lietuvą gerais darbais.
 
Vijurkų vaikų globos namų socialinė pedagogė Aušra Bracevičienė