Įgyvendinant projektą ,,Išpildykim vaikų svajonę augti šeimoje”, Kelmės rajono Kukečių seniūnijoje, gruodžio 6 d. vyko globos viešinimo renginys. Renginio tikslas - skleisti žinią apie vaikus, kuriais negali pasirūpinti jų biologiniai tėvai globą bei įvaikinimą, skatinti žmones įprasminti savo gyvenimą priimant į savo šeimas tėvų globos netekusius vaikus. Organizuojant renginį mielai prisidėjo Kukečių seniūnijos seniūnė Meilutė Masalskienė, kviesdama ir ragindama žmones jame dalyvauti.
          Susitikime dalyvavo Kelmės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Danguolė Teišerskienė ir vyriausioji specialistė Vaida Linikienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Reda Každailienė, Šiaulių re­gio­no Pert­var­kos pro­ce­sų eks­per­tė Eg­lė Jur­ku­tė.Susitikimo metu atestuotos socialinės darbuotojos Vilma Tifelienė ir Daiva Zelionkienė pateikė informaciją apie įtėvių ir globėjų rengimo programą PRIDE, GIMK mokymų procesą, globėjams keliamus reikalavimus. Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja D. Teišerskienė ir vyriausioji specialistė V. Linikienė, pristatė, kuo globa skiriasi nuo įvaikinimo, paneigė visuomenėje nusistovėjusius mitus. Socialinės paramos skyriaus vedėja R. Každailienė supažindino su valstybės ir Kelmės rajono savivaldybės parama šeimoms globojančioms vaikus. Šiaulių re­gio­no Pert­var­kos pro­ce­sų eks­per­tė E. Jur­ku­tė papasakojo apie vykdomą pertvarką Lietuvoje, kurios tikslas, kad visi vaikai turėtų galimybę augti šeimoje, o nesant galimybei - globėjų šeimoje. Savo asmenine patirtimi nuoširdžiai dalijosi globėja Saiva Labanauskienė, savo šeimoje beveik metus globojanti berniuką.
          Renginio dalyviai domėjosi vaikų globos ir įvaikinimo procesu, savo galimybėmis tapti globėjais, tikslinosi konkrečias detales apie GIMK mokymus, įvairias procedūras, galimus emocinius bei biurokratinius iššūkius.