Dalijimasis savo dėmesiu bei meile prikelia naujam gyvenimui ir vilčiai, kad esi reikalingas ir mylimas, suteikia pasitikėjimo savimi, užaugina sparnus skrydžiui į ateitį.
      Globėjai, atvėrę savo namų duris vaikams, kuriems reikalinga pagalba, ir prisiėmę didžiulę atsakomybę bei pareigą užauginti juos pilnaverčiais mūsų visuomenės nariais, yra verti pačios didžiausios pagarbos ir padėkos.
       Globėjų diena Lietuvoje į atmintinų dienų sąrašą įtraukta ir pirmą kartą buvo paminėta 2018 metų liepos pirmąjį sekmadienį.
        Šiemet, Globėjų dienos proga, Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centras pakvietė liepos 4 dieną visus rajono globėjus į pažintinę ekskursiją po Pakruojo dvarą. Vykstančius į ekskursiją globėjus bei Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro specialistus – D. Zelionkienę, V. Tifelienę, E. Panovienę ir E. Kniūraitę, pasveikino ir gerų įspūdžių palinkėjo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo Tarnybos Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Kelmės rajono savivaldybėje V. Linikienė.
          Ekskursijos dalyviai visą dieną praleido Pakruojo dvare: grožėjosi Viljamo Šekspyro romantinės komedijos „Vasarvidžio nakties sapnas“ tematika sukurtomis 2-8 metrų dydžio gėlių skulptūromis, apžiūrėjo siūlomas ekspozicijas, ragavo ,,Traktieriuje“ Šiaurės Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalų.
             Buvimas kartu, jauki ir autentiška Pakruojo dvaro aplinka leido ekskursijos dalyviams trumpam atsipalaiduoti, pamiršti savo kasdienius rūpesčius ir problemas.
             Nuoširdžiai dėkojame visiems globėjams, dalyvavusiems organizuotoje išvykoje.