Snow Arena jungiasi prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos kartu kurti saugią Lietuvą ir pakvietė vaikus išmėginti žiemos pramogas vieninteliame visus metus veikiančiame žiemos pramogų komplekse Baltijos šalyse. Vaikams buvo suteikta galimybė susipažinti su kalnų slidinėjimu, išmėginti savo jėgas kalno trasoje.
       Projekte dalyvauja ir turėjo galimybę pirmąją kalnų slidinėjimo pamoką išmokti Vijurkų vaikų globos namų globotiniai. Ankstų rytą, vaikai išvyko į Druskininkus. Snow Arenoje juos pasitiko projekto kuratorius, kuris papasakojo apie projektą ir visus pakvietė į areną. Buvo išdalintos lankytojo kortelės, slidinėjimo apranga, batai, slidės. Vaikai persirengė ir susirinko arenoje, kur vėliau slidinėjome. Instruktorius informavo, kad pagal sudėtingumą yra trijų lygių slidinėjimo trasos. Vėliau visus supažindino su elgesio arenoje taisyklėmis, mokė, kaip reikia čiuožti, kaip stabdyti slides, kaip teisingai stovėti ant slidžių, kaip išlaikyti pusiausvyrą, kaip reguliuoti čiuožimo greitį. Socialinės darbuotojos kartu su globotiniais dalyvavo ir mokėsi slidinėjimo gudrybių. Beliko tik išbandyti tai, ką visi išmokome, todėl visi čiuožė kalnų pusėn. Vyresnieji vaikai drąsiai išbandė visas trasas, net pačią sudėtingiausią. Jiems puikiai sekėsi. Norint pakilti iki sudėtingesnių trasų, reikėjo naudotis keltuvais, tai buvo įdomi patirtis.
        Trys valandos Snow Arenoje prabėgo labai greitai. Persirengus visi buvo pakviesti pasivaišinti picomis. Padėkoję už slidinėjimo pamoką ir vaišes vaikai išvyko į namus. Kelionės metu netilo vaikų kalbos prisimenant slidinėjimą. Grįždami namo vaišinosi savo keptais kibinais. Tai buvo pirmoji slidinėjimo pamoka. Jų liko dar keturios, tik nežinia ar jas vaikai išmoks, nes kelionei reikia lėšų, kurių vaikai neturi...