Užgavėnės – viena triukšmingiausių ir linksmiausių žiemos švenčių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Visi su nekantrumu laukiame pavasario, todėl savo trankiu šventimu norėjome išgąsdinti žiemą ir išvyti ją iš kiemo.
         Kelmės rajono vaiko ir šeimos   gerovės centro globotiniai kovo 5 d.   Bendruomeninių vaikų namų „ Šypsena“ darbuotojos Vitalijos Masalskienės  ir Kelmės kultūros centro Lupikų skyriaus renginių organizatorės Vaidos Gecienės buvo pakviesti švęsti Užgavėnių.  Visi pasipuošę įvairiomis kaukėmis rinkosi į Lupikų  skyriaus kiemą išvaryti žiemą. Persirengėliai noriai jungėsi  prie linksmos Užgavėnių kompanijos – linksminosi, šėliojo, smagiai žaidė žaidimus.
          O kokios Užgavėnės be Lašininio ir Kanapinio varžytuvių .Pasirodžius Lašininiui ir Kanapiniui, tuoj prasidėjo kova tarp jo ir Kanapinio. Aiškinosi, kas už kurį gražesnis, protingesnis, pranašesnis. Šventės kulminacija – Morės išlydėjimas, o su ja kartu išėjo negeri darbai, pyktis, pavydas ir visa kas bloga.
          Kokia gi Užgavėnių šventė be blynų ir kitų vaišių. Visi persirengėliai buvo pavaišinti gardžiais blynais, kuriuos iškepė Kelmės kultūros centro Lupikų skyriaus darbuotojos ir Kukečių seniūnė Meilutė Masalskienė. Prisilinksminę ir sočiai prisivaišinę sugrįžome namo. Šią dieną šventėme triukšmingai, reiškia visus metus būsime sveiki ir laimingi.